Gratis inbelnummers

Deelnemers aan een audioconferentie kunnen bellen naar elk van deze telefoonnummers en zo verbinding maken.

Gratis nummers kunnen over het algemeen alleen worden gebruikt vanuit het land waarin ze gemaakt zijn.

Land Lokaal landelijk inbelnummer
AR Argentinië 08003450518
AU Australië 1800919966
AT Oostenrijk 0800802159
BE België 080026010
CA Canada 18888055780
CN China 4001582454
DK Denemarken 80826861
FR Frankrijk 0805089304
DE Duitsland 08007239469
IN India 0008003201526
ID Indonesië 0018030152046093
IE Ierland 1800816039
IT Italië 0800596356
LU Luxemburg 80081000
MX Mexico 018006811810
NL Nederland 08003600013
NZ Nieuw-Zeeland 0800896203
PH Fillipijnen 180011161027
PT Portugal 800180065
RU Russische Federatie 88001009621
ES Spanje 900808561
SE Zweden 020889837
CH Zwitserland 0800600018
TW Taiwan 00801127290
TH Thailand 001800132042901
TR Turkije 0080085296632
GB Verenigd Koninkrijk 8081349820
AE Verenigde Arabische Emiraten 800035704554
US Verenigde Staten 18882185321